טורקיה


קמר

העיירה הציורית קמר שוכנת בסמוך לאנטליה ומציעה לבאים בשעריה אווירה כפרית קסומה. לקלאבים בקמר נוף ייחודי המורכב מהרים נושקי שמיים ולמרגלותיהם משתרע חוף תכלכל ויפהפיה. לקמר קלאבים מפוארים ואת הפופולריים שביניהם נפרט בהמשך אך אתם כבר מגיעים לקמר כדי שתצאו לשיט אל העיר השקועה קקובה ולצאת לטיול אל מפלי מנווגאט המבטיחים טיול טבע במרחבים ירוקים תחת שמים כחולים. אל קמר ניתן להגיע באמצעות רכב או מונית קטנה משדה התעופה של אנטליה המרוחק ממנה כ-45 קילומטר.

קלאבים בקמר

אחד הקלאבים בקמר המפוארים ביותר הוא הקלאב סאן גייט פורט רויאל. הקלאב משתרע לרוחבם של 250 אלף קמ"ר וחוף פרטי באורך של קילומטר. בשל גודל הקלאב פועל בו שירות הסעה לרווחת האורחים אשר יקח אתכם ממקום למקום. לדוגמא אל בריכת הדולפינים שמציגים הופעות משעשעות, או אל ג'קוזי רחב ידיים הנמצא בקצהו של מזח או אפילו לפארק שעשועים הבנוי במיוחד לילדים בו הופעות ואטרקציות שונות. אמנם עלות השהייה בקלאב מעט יקרה אך אין ספק שהוא מספק את התמורה לכך.

למרות שמו האמריקאי קלאב אורנג' קאונטי בנוי כולו כמו הולנד הקטנה. לאחר שבכניסה יברך את פניכם שלט "ברוכים הבאים לאמסטרדם", תיכנסו אל מלון מעוצב כמו שדרה הולנדית וחלקו אף נראה כמו תחנת הרכבת של אמסטרדם. בריכת המלון נושקת למי הים והאווירה בו צעירה ושיקית. על חופשה במלון זה נמליץ בעיקר לזוגות או קבוצות חברים משום שאין בו מגוון פעילויות לילדים כמו בשאר קלאבים בטורקיה. למעשה בקלאב הזה ישנם מועדונים ופאבים, מסעדות מגוונות ובכלל פעילויות צעירות וכייפיות.


תקנון | כל הזכויות שמורות Turky4all © 2012